Dünden Bugüne Bright Pack Markası

2018

Kendimizi Dahada Geliştirmeye Devam Ediyoruz

2018 yılında gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazrında kenine yer edinen firmamız 75 makine sayısına ulaşmış 20 den fazla ülkeye üretmiş oldugu makineleri ihracat etme başarısı göstermiştir. brightpack markası kendi milli değerlerini koruyan sektörde müşterilerinin referanlarıyla başarıya ulaşmış müşteri memnuniyetini en üst seviye tutan sadece makineler üretmek değil sektörün ihitiyac duydugu birçok alanda arge çalışmalarını devam ettiren bir firma olarak ayakta kalmaya ve hizmet vermye devam edecektir.

2017

Dünyaya Açıldık

2017 yılına geldiğinde artık kendini sektöre ispatlamış bir marka hakline gelen firmamız güvenilir çözümler sloganıyla çıktığı bu yolda sektörün ileri gelen firmalarıyla çalışma ortamı yakalamış üretmiş oldugu makineleri çok daha hızlı güvenilir ve kapasite bakımından çok daha ileri seviye ye taşıma başasrısı elde etmiştir.Farklı ambalaj tasarımları farklı paketleme yöntemleriyle müşterilerinin taleplerini her anlamda karşıayabilen firmamız otomayon çözümleriyle de kendinden emin adımlarla yoluna devam edecektri.

2016

Üretim Gamımızı Geliştirdik

2016 yılında makine segmentini arttıran firmamız farklı sektörlerede hitap eden makineler üretme başarısı göstermiştir. Gerek yurt içi, gerek yurt dışında fuarlara katılan firmamız bir çok farklı ülkeye üretmiş oldugu makinelerin ihracatını gerçekleştirmiş ve bu bölgelerde temsilcilikler edinmiştir.

2015

Seri Üretime Geçtik

2015 yılında seri üretime geçen firmamız mevcut kadrosunu ve çalışma sahasını daha da genişleterek bir çok farklı envantere yatırım yapmış artık sektörde adını duyuran bir marka haline gelmiştir.

2014

Kendi AR-GE Ekibimizi Kurduk

2104 yılında arge ekibiyle projelerini tamamlayarak makine imalatına başlayan firmamız üretmiş oldugu makineleri yerli pazarda gerçekleşen fuarlarda sergilemiş ve satışlarını gerçekleştirmiştir.

2013

Sektöre Adım Attık

2013 yılında sektöre adım atmış olan firmamız tecrübeli kadrosuyla öncellikle müşteri ziyaretleri gerçekleştirip onların taleplerine göre sevis bakım hizmeti vermeye başlamıştır.

Sizde BRİGHT PACK güvencesiyle, işinize çözüm üretmek istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.