Birden Fazla Ürün
Tek Bir Makine

Slide BRT-M SERİSİ
TAM OTOMATİK VAKUMLU
TERMOFORM PAKETLEME MAKİNESİ
KULLANIM ALANLARI Sütlü Tatlılar, Peynir ve Peynir Çeşitleri Salam, Sucuk, Sosis,
Ekmek ve Unlu Mamüller
Teknik Özellikler Kapasite
7/9 vuruş/dk
Alt Film Genişliği
300 - 420 mm
Maks. Form Derinliği
120 mm
Makine Boyu
3500 - 5500 mm
Maks. Form Derinliği
120 mm
Bobin Çapı
Dış 500 mm
Hava Gereksinimi
Min. 6 bar (90PSI)
Koruma Sınıfı
IP65
Soğutma Suyu
12-16 C - 200 lt/dk
Koruma Sınıfı
IP65
TEKLİF AL Tanıtım Filmi Birden Fazla Ürün
Tek Bir Makine
Müşterilerimizin taleplerine en fazla cevap veren çok yönlü bir makine olan M serisine dışarıdan etiket, inkjet, terazi gibi bir çok otomasyon sistemi entegre edilebilir.
Kapasite
7/9 vuruş/dk
Bobin Çapı
Dış 500 mm
Soğutma Suyu
12-16 C - 200 lt/dk
Film Tipi
Formlanabilir Yumuşak / Sert Folyo
Güç Gereksinimi
3 x 380V + N + PE,50Hz
Makine Boyu
3500 - 5500 mm
Hava Gereksinimi
Min. 6 bar (90PSI)
Alt Film Genişliği
300 - 420 mm
Güç Gereksinimi
3 x 380V + N + PE,50Hz
Film Tipi
Formlanabilir Yumuşak / Sert Folyo

.M MODELİ makinemiz üretmiş olduğumuz makineler içerisinde müşteri taleplerine en fazla cevap veren çok yönlü bir makinedir.

.Farklı ihtiyaçları karşılayabilecek hem sert hem yumuşak folyo ile çalışmaya uygun şekilde tasarlanmıştır.

.İstenildiğinde makinemize dışarıdan etiket, inkjet, terazi gibi birçok otomasyon sistemi akuple edilebilir.

.Kolay kalıp değiştirme, reçete sistemi ile farklı esnekliklerde çalışmaya uygun halde tasarlanmıştır.

.Ürünlerinizde uzun raf ömrü adına sıfır hassasiyetle vakum ve gıda gazı işlemleri uygulanır.

.Ana şase, taşıma ayakları da dahil olmak üzere tüm aksam 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden yapıldığı için en zorlu çalışma ortamında bile uzun ömürlüdür.

.Tüm istasyonlarında korozyona karşı özel kaplama işlemleri uygulanır.

.Kullanılan tüm aksamlar Avrupa menşeyli olup gerekli tüm sertifakalara sahiptir.

.Müşterinin ihtiyacı olan kap şekillerine göre maks. 5 kalıp formatında çalışmaya ugun halde tasarlanmıştır.

.Plc ve servo motor kontrollü makinemizin uzaktan erişim sistemi ile oluşabilecek tüm kullanıcı hataları yada bazı elektronik sorunlara karşı alt yapısı oluşturulmuştur.

.BRT-M modeli makinemizde pnomatik, otomasyon ve vakum hattında dünyanın en kaliteli ürünleri kullanılarak çağın en son teknolojisi uygulanır. Siz değerli mişterilerimize birçok ürün gamını aynı makinede yapabileceğiniz geniş kapsamlı bir makine modelidir.

İstenildiğinde makinemize dışarıdan etiket, inkjet, terazi gibi birçok otomasyon sistemi akuple edilebilir. Kolay kalıp değiştirme, reçete sistemi ile farklı esnekliklerde çalışmaya uygun halde tasarlanmıştır. Ana şase, taşıma ayakları da dahil olmak üzere tüm aksam 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden yapıldığı için en zorlu çalışma ortamında bile uzun ömürlüdür. Plc ve servo motor kontrollü makinemizin uzaktan erişim sistemi ile oluşabilecek tüm kullanıcı hataları yada bazı elektronik sorunlara karşı alt yapısı oluşturulmuştur. Siz değerli müşterilerimize birçok ürün gamını aynı makinede yapabileceğiniz geniş kapsamlı bir makine modelidir. Makinemiz üretmiş olduğumuz makineler içerisinde müşteri taleplerine en fazla cevap veren çok yönlü bir makinedir. Farklı ihityaçları karşılayabilecek hem sert hem yumuşak folyo ile çalışmaya uygun şekilde tasarlanmıştır. Müşterinin ihtiyacı olan kap şekillerine göre maks. 5 kalıp formatında çalışmaya ugun halde tasarlanmıştır. Hijyen standartlarına uygun, insan güvenliği ön planda tutularak tasarlanan makinemiz tek bir operatörle çalışan, minimum düzeyde bakım gerektiren, sessiz ve kompakt bir makinadır. Ürünlerinizde uzun raf ömrü adına sıfır hassasiyetle vakum ve gıda gazı işlemleri uygulanır. Tüm istasyonlarında korozyona karşı özel kaplama işlemleri uygulanır.

keyboard_arrow_leftBRT-S Serisi BRT-L Serisi keyboard_arrow_right

Biz Kimiz ? Ürünler Servisler İletişim Tam Otomatik Paketleme Makineleri BRT Serisi BRP Serisi Yarı Otomatik Paketleme Makineleri Tamamlayıcı Çözümler İkitelli OSB Biksan San. Sit. A1 Blok No:20-21 Başakşehir / Istanbul +90 553 203 60 02 sales@bright-pack.com
Abone Olun İhtiyaçlarınıza özel üretilen, işinizi büyüten paketleme çözümleri Bizi Takip Edin Kullanım Koşulları Çerez Politikası © Tüm hakları saklıdır. Gelişmelerden ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için abone olun. İşinizi Büyütecek Çözümler +90212 674 39 72