Küçük Kapasiteli İşletmelerin
Vazgeçilmez Ekonomik Çözümü

Slide BRT-S SERİSİ
TAM OTOMATİK VAKUMLU
TERMOFORM PAKETLEME MAKİNESİ
KULLANIM ALANLARI Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Yöresel Peynir Çeşitleri
Zeytin, Medikal Ürünler, Hurma, Kuruyemiş vb.
Teknik Özellikler Kapasite
7/9 vuruş/dk
Alt Film Genişliği
200 - 360 mm
Film Tipi
Formlanabilir Yumuşak / Sert Folyo
Makine Boyu
2000 - 3500 mm
Maks. Form Derinliği
80 mm
Bobin Çapı
Dış 500 mm
Hava Gereksinimi
Min. 6 bar (90PSI)
Güç Gereksinimi
3 x 380V + N + PE,50Hz
Soğutma Suyu
12-16 C - 200 lt/dk
Koruma Sınıfı
IP65
TEKLİF AL Tanıtım Filmi Serinin en küçük ve işlevsel makinesi Modüler yapısı ile birlikte,oldukça esnek çözümler sunan BRT-S modelimiz Küçük ve orta ölçekli işletmelere çözüm sunma adına üretilmiştir.

Yüksek paket kalitesinden ödün vermeden küçük boyutlu ambalajlar için tercih edilebilir.maksimum verimlilik ve bunların yanında daha ekonomik oluşu S modelimizin en belirgin özelliğidir.
Kapasite
7/9 vuruş/dk
Bobin Çapı
Dış 500 mm
Soğutma Suyu
12-16 C - 200 lt/dk
Film Tipi
Formlanabilir Yumuşak / Sert Folyo
Güç Gereksinimi
3 x 380V + N + PE,50Hz
Makine Boyu
2000 - 3500 mm
Hava Gereksinimi
Min. 6 bar (90PSI)
Alt Film Genişliği
200 - 360 mm

.S MODELİ makinemiz üretmiş olduğumuz makineler içerisindeki hem en genç hemde en ekonomik seridir.

.Performans açısından diğerlerinden çok farklı olmasa da küçük kapasiteli işletmelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

.Hem fiziksel boyutu hem de ekonomik oluşumuyla müşterilerimize çözüm sunma adına üretilmiştir.

.Hijyen standartlarına uygun, insan güvenliği ön planda tutularak tasarlanan makinemiz tek bir operatörle çalışan, minimum düzeyde bakım gerektiren, sessiz ve kompakt bir makinadır.

.Ana şase, taşıma ayakları da dahil olmak üzere tüm aksam 304 kalite paslanmaz çelik malzemden yapıldığı için en zorlu çalışma ortamında bile uzun ömürlüdür.

.Tüm istasyonlarında korozyona karşı özel kaplama işlemleri uygulanır.

.Ürünlerinizde uzun raf ömrü adına sıfır hassasiyetle vakum ve gıda gazı işlemleri uygulanır.

.Kullanılan tüm aksamlar Avrupa menşeyli olup gerekli tüm sertifakalara sahiptir.

.Müşterinin ihtiyacı olan kap şekillerine göre maks. 3 kalıp formatında çalışmaya ugun halde tasarlanmıştır.

.Pnömatik, otomasyon ve vakum hattında dünyanın en kaliteli ürünleri kullanılarak çağın en son teknolojisi uygulanır.

.BRT-S modeli makinemiz servo motor kontrollü, dokunmatik kontrol panelli ile istenilen tüm ayarları kolaylıkla yapabileceğiniz bir makine modelidir.

Kullanılan tüm aksamlar Avrupa menşeyli olup gerekli tüm sertifakalara sahiptir. Pnömatik, otomasyon ve vakum hattında dünyanın en kaliteli ürünleri kullanılarak çağın en son teknolojisi uygulanır. BRT-S modeli makinemiz servo motor kontrollü, dokunmatik kontrol panelli ile istenilen tüm ayarları kolaylıkla yapabileceğiniz bir makine modelidir.   Hijyen standartlarına uygun, insan güvenliği ön planda tutularak tasarlanan makinemiz tek bir operatörle çalışan, minimum düzeyde bakım gerektiren, sessiz ve kompakt bir makinadır. Makinemiz üretmiş olduğumuz makineler içerisindeki hem en genç hemde en ekonomik seridir.  Ana şase, taşıma ayakları da dahil olmak üzere tüm aksam 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden yapıldığı için en zorlu çalışma ortamında bile uzun ömürlüdür. Performans açısından diğerlerinden çok farklı olmasa da küçük kapasiteli işletmelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Hem fiziksel boyutu hem de ekonomik oluşumuyla müşterilerimize çözüm sunma adına üretilmiştir.  Ürünlerinizde uzun raf ömrü adına sıfır hassasiyetle vakum ve gıda gazı işlemleri uygulanır. Tüm istasyonlarında korozyona karşı özel kaplama işlemleri uygulanır.

BRT-M Serisi keyboard_arrow_right

Biz Kimiz ? Ürünler Servisler İletişim Tam Otomatik Paketleme Makineleri BRT Serisi BRP Serisi Yarı Otomatik Paketleme Makineleri Tamamlayıcı Çözümler İkitelli OSB Biksan San. Sit. A1 Blok No:20-21 Başakşehir / Istanbul +90 553 203 60 02 sales@bright-pack.com
Abone Olun İhtiyaçlarınıza özel üretilen, işinizi büyüten paketleme çözümleri Bizi Takip Edin Kullanım Koşulları Çerez Politikası © Tüm hakları saklıdır. Gelişmelerden ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için abone olun. İşinizi Büyütecek Çözümler +90212 674 39 72